1+1 Çift Kişilik Deluxe Oda – CityDorm

1+1 Çift Kişilik Deluxe Oda

İki kişilik 1+1 Deluxe Odalar bireylere özgür alanlar sağlayan geniş ve ferah bir ortama sahiptir.
Online Kayıt
Giriş Tarihi
Toplam Gün
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

1+1 Çift Kişilik Deluxe Oda

32" Full HD Led TV
Elbise Dolabı
Merkezi uydu Sistemi
Odada Banyo & WC
İkili Koltuk
Buzdolabı
İnverter Klimalar
Ücretsiz Wifi
Mini Mutfak - Ocak & Davlumbaz
Telefon
Komidin
Komidin

1+1 Çift Kişilik Deluxe Odalar geniş ferah ortamı ile dikkat çekiyor. Yatak odası ile oturma alanı ve mutfak bölümünün ayrı olması birlikte yaşayan bireylere özel alanlar oluşturmaktadır. Öğrencilerin çalışma ve uyku saatlerinin değişken olması, tek odalı yapılarda bazen uyuşmazlıklara sebep olabilmektedir. Bu tür durumların ortaya çıkmasını engellemek adına çift kişilik deluxe odalarda iki kişinin rahatlıkla anlaşabilmeleri için 2 farklı bölüm oluşturulmuştur. Öyleki öğrencinin birisi uyurken diğeri rahatlıkla çalışabilmekte, tv izleyebilmekte ya da mutfağı kullanabilmektedir. Çift kişilik odalarının 1+1 olarak tasarlanması CityDorm’un en önemli farklarından biridir.

Aşağıda belirtilen oda özelliklerinin yanı sıra CityDorm Öğrenci yurdunda, 24 saat resepsiyon, çamaşırhane, kurutma makineleri, otopark, lobi hizmeti, asansör, kapalı devre güvenlik kamerası, jenaratör, ses ve ısı izolasyonu gibi bir çok ekstra özellik bulunmaktadır.

İki kişilik odalar yatak odasının ayrı olmasının yanında içinde mutfakta barındırmaktadır. Öğrenciler ankastre ocak, davlumbaz ve mini buzdolabının yer aldığı mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilmektedir. 1+1 Çift kişilik Deluxe Oda uygun fiyatı ve konforu ile öğrenciler tarafından en çok tercih edilen konaklama seçeneği olarak öne çıkmaktadır.

 

 

WhatsApp chat