Lefkoşa Yurt Ücretleri | CityDorm

18 Ara

Lefkoşa Yurt Ücretleri

Kısaca CityDorm

            Üniversite yerleştirmeleri açıklandığında, kazanılan okulun yakınında kalacak yer arama telaşı başlamaktadır. CityDorm olarak bu aşamada sizler için bu zahmeti üstlenerek çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz. Lefkoşa yurt ücretleri hakkında bilgi toplanırken karşınıza sıkılıkla çıkacak CityDorm, Merkezi konumu, 60 yıllık tecrübesi ve tüm öğrenci ihtiyaçlarına karşılık verebilecek uzman kadrosu ile en iyi hizmeti vermek için, Kuzey Kıbrıs’ın girişimci köklü şirketlerinden ilkay M Genç ltd tarafından kurulmuştur.

 Hizmetler ve Özellikler Hakkında

            Bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek her türlü donanım ile hizmet veren CityDorm 27 oda ile 2016 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Odalarımızın 3 tanesi 1+1 çift kişilik deluxe, 24 tanesi tek kişilik stüdyo daireden oluşmaktadır. Tüm odalarımızda inverter klima, 32” full hd led tv, merkezi uydu sistemi, ücretsiz internet, mutfak, ocak, davlumbaz, sıcak su, buzdolabı, banyo-wc, telefon, elbise dolabı, komedin ve çalışma masası bulunmaktadır. 2 kişilik odalarımızda, kişisel alanlar tasarlanmış olup, her 2 öğrenci için çalışma ortamı, uyuma ve TV izleme konusundaki anlaşmazlıkları ortadan kaldıran bir yerleşim ve dizayn tercih edilmiştir. Haftalık olarak CityDorm görevlileri tarafından periyodik oda temizlikleri yapılırken, 7/24 güvenlik ve resepsiyon hizmetlerimiz ile kendilerini güvende hissedebilecekler. Ayrıca yurt kapsamında genel kullanıma uygun olarak, asansör, jenaratör, çamaşırhane, otopark, cctv kapalı devre kamera sistemi, şifreli giriş sistemi, yangın alarm sistemi, ısı ve ses izolasyonu mevcuttur. Lefkoşa yurt ücretleri kategorisinde en iyi hizmet konusunda iddialıyız.

            Oda tiplerimiz ve özellikleri ile ilgili aşağıda ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

 TEK KİŞİLİK STÜDYO ODA

            Kendi başına kalıp, özgürlüğü deneyimlemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen oda tipimizdir.

 1+1 ÇİFT KİŞİLİK DELUXE ODA

            Mutfak, oturma odası, yatak odası gibi ortak kullanım alanlarının, öğrencilerin farklı çalışma, uyuma ve dinlenme zaman dilimlerine sahip olmasından dolayı kişisel kullanıma uygun olması ilkesine sadık kalınarak dizayn edilmiştir.

 1+1 ÇİFT KİŞİLİK CORNER DELUXE ODA

            Çift kişilik deluxe odalara nazaran daha geniş dizayn edilmiş bu oda tipimiz, aynı konfor ve kişisel kullanıma sadık ilkesine sadık kalınarak dizayn edilmiştir.

 Konum ve İçerik Hakkında

            Lefkoşa yurt ücretleri göz önünde bulundurulduğunda, şehir merkezi, devlet kurumları ve üniversitelere yakınlığı ile tercih edilebilecek CityDorm, öğrencilerin özel alan hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak modern ve özgün iç mimarisini uygun fiyatlı yapısıyla harmanlayıp hizmete sunulmuştur.

            En iyi fiyat ve fırsatlardan yararlanmak için bize ulaşın.

Leave a Reply

WhatsApp chat