Lefkoşa Yurtlar | CityDorm

19 Ara

Lefkoşa Yurtlar

Otel Rahatlığında Öğrenci Yurtları

            Çocuklarınızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli ortamlarda misafir etmek öncelikli görevimizdir. Bir ev sıcaklığında, sakin ve dinlendirici bir konfor sağlayan lefkoşa yurtlar hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için kurumsal web sitemimizi kullanabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz kesintisiz iletişim servisimiz, sizden gelenler ve yurtların görsel incelemeleri için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Öğrencilerimizin ve velilerinin lefkoşa yurtlar bölgelerimizi daha kolay tespit etmelerini sağlayan uydu haritası sistemi internet uzantıları üzerine yüklenmiştir. Buradan Lefkoşe’de bulunan tüm yurtları, yerleşke noktalarını ve mesafe tahminlerini kolayca yapabilirsiniz. Hem ulusal, hem de uluslararası hizmet veren platformumuz randevu usulü ile de hizmet vermektedir. Böylece size en uygun vakit aralığında yurt kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kurumumuz sizlere sadece yurt hizmeti vermez. Deniz ve hava ulaşımı, kara ulaşımı noktaları, ulaşım rehberi linkleri ve tüm diğer konularda da hizmet vermektedir. Metre ve kilometre bazlı mesafe ölçümleri sayesinde adım adım ulaşım rehberi edinmenizi de sağlar.

 Yurtlarımızın İç ve Dış Özellikleri

 Yurt odalarımızı incelediğinizde tek kişilik ya da daha fazla öğrenciyi misafir edebilecek yeterlilikte olduklarını görebilirsiniz. Mutfak, lavabo, banyo, yatak odası, ders çalışma alanı, kullanışlı ve konforlu eşyalar ve öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her şey elinin altındadır. Sürekli ve sınırsız internet kullanımı, düzenli elektrik sistemi, ısınma ve ihtiyaç duyulan tüm enerji kaynakları konusunda lefkoşa yurtlar​​​​​​​ kurumu sayesinde sorun yaşamazsınız.

 Odaların aydınlatılması, seçilen mobilyalar ve duvar boyaları tamamen ortamın ambiyansına uyumlu bir şekilde dekore edilmiştir. Gözü yormayan eşya ve dekor seçimi sayesinde verimli bir çalışma ortamı hazırlanmış olur.

 Yurt yerleşkemiz; aydınlatma, merkezi noktalara yakınlık, kampüs ve okul alanlarına kolayca ulaşabileceğiniz bir mesafede konumlandırılmıştır. Bu sayede öğrencilerin zamandan önemli ölçüde tasarruf ederler. Bina güvenlik sistemlerimiz son derece donanımlı olup, alarm sistemleri yedi gün yirmi dört saat aktif çalışır.

 Kayıt ve ödeme sistemleri ise son derece sistematik bir şekilde işler. Taksitlendirme, indirim, özel ve devlet bazlı anlaşmalar hizmet sözleşmesi güvencesi ve merak ettiğiniz tüm diğer konular için ​​​​​​​lefkoşa yurtlar müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat