Kıbrıs Yurt Fiyatları | CityDorm

10 Ara

Kıbrıs Yurt Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa bölgesinde bulunan CityDorm öğrenci yurdu modern tarzı ve rahat odaları ile öğrencilere kapılarını açıyor.

 Güvenlik Ön Planda

            Lefkoşa’nın merkezinde yer alan CityDorm öğrenci yurdunda 24 saat kesintisiz ücretsiz internet ve yine 24 saat güvenlik hizmeti mevcut. Ayrıca kapalı devre kamera sistemi ve şifreli giriş sistemi ile giriş çıkışlar kontrol altındadır. CityDorm’un yangın alarm sistemi de olası bir tehlikelere karşı öğrencileri korur.

            CityDorm Kıbrıs’ın Lefkoşa bölgesinde üniversite ve devlet kurumlarına aynı zamanda otobüs durakları ve marketlere çok yakın bir konumdadır. City Dorm’da oda temizliği haftalık olarak görevliler tarafından yapılmaktadır.

 Oda Seçenekleri Neler?

            KKTC’nin Lefkoşa bölgesinde bulunan CityDorm, pek çok oda seçeneği ile de geniş bir kitleye hitap ediyor. Her bütçeye uygun oda seçeneği bulunan City Dorm öğrenci yurdunda tek kişilik stüdyo oda, 1+1 çift kişilik deluxe oda ve 1+1 çift kişilik köşe deluxe oda seçenekleri bulunmakta. Öğrenciler bu odalarda isterlerse tek başlarına isterlerse iki kişi birlikte konaklayabilir.

 Yeni Yıla Özel Kampanya

            City Dorm öğrenci yurdunda fiyatlar da öğrencileri düşünerek hazırlandı. kıbrıs yurt fiyatları içerisinde en uygun imkanları sağlamayı garanti eden City Dorm yeni yıl öncesi öğrencilere büyük bir kampanya hazırladı.

 Yurt Fiyatları Ne Kadar?

            City Dorm’da kıbrıs yurt fiyatları 5.999 tl’den başlayan ücretlerle öğrencilere kapılarını açıyor. Ödemelerin türk lirası ile yapılabildiği City Dorm’da ekstra indirim fırsatı da başladı.

 YIlbaşı İndirimi

            City Dorm öğrenci yurdu yeni yıla özel dönemlik kayıtlarda yüzde 10 indirim olanağı sunuyor. Erken kayıt avantajından yararlanmak isteyen öğrenciler kıbrıs yurt fiyatları arasında en uygunlarından biri olan City Dorm’u mutlaka değerlendirmeli.

            Kıbrıs Lefkoşa’da yer alan City Dorm öğrenci yurdu gerek öğrencileri düşünen makul fiyatları ile gerekse yeni yıl öncesi uyguladığı kampanya ile oldukça cazip imkanlar sunuyor.

 CityDorm Hakkında

            CityDorm, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin önde gelen şirketlerinden İlkay M Genç Ltd. Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır.

Leave a Reply

WhatsApp chat