KKTC Öğrenci Yurtları | CityDorm

17 Ara

Kktc Öğrenci Yurtları

Üniversite Okurken Kalacak Yer Sıkıntısı

 Üniversite okumak isteyen veya okuyan gençlerin en büyük sıkıntılarından biriside kalacak yer konusudur. İnsanlar hem güvenli, hem temiz ve hem de rahat bir ortam aramaktadırlar. Bu vesile ile öğrencilerin imdadına ilk seçenek olarak yurt seçeneği çıkmaktadır. Ancak birçok yurt öğrencinin istediklerini anlayamamakta ve gençler için büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Ancak Kıbrıs gibi nadide ve eğlenceli bir ülkede üniversite okuyacaksanız artık bunları düşünmenize gerek kalmadı. Çünkü kktc öğrenci yurtları içerisinden en çok tercih edilen yurt sizin ayağınıza geldi. Öğrencilerin istek ve duygularına önem veren, özgürlükçü bir yurt anlayışına sahip olan yurdumuz sayesinde üniversite okumak hiç bu kadar güzel olmamıştı. Güven ve kalitenin tek adresine hoş geldiniz.

 Yurdumuzun Verdiği Hizmetler

 Yurdumuz Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı mahallesinde bulunmaktadır. Bu mahalle merkeze ve ulaşım araçlarına oldukça yakın ve merkezi bir konumdadır. Daha doğrusu üniversitelere, marketlere, duraklara ve devlet binalarına kesinlikle yakın ve tam merkezi bir konumda konuşlanmıştır yurdumuz. Diğer kktc öğrenci yurtları ile farkı ise kurumsal ve Kıbrıs’ta ün yapmış bir şirketin bünyesinde olmasıdır. Yurdumuz 7 gün 24 saat güvenliği sağlayan güvenlikçiler ve kapalı devre kamera sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca şifreli giriş ve yangın alarmı mevcuttur. Kesinlikle güvenliksiz kaldığı bir saniye bile olmamaktadır. Ayrıca öğrencinin en çok ihtiyaç duyduğu şey olan internet ise fiber optik alt yapı ile öğrencilere ücretsiz bir hizmet olarak verilmektedir. Odalar görevliler tarafından periyodik olarak temizlenir ve her bütçeye uygun bir oda seçeneği mutlaka bulunmaktadır.

 Her Bütçeye Uygun Odalar

 Yurdumuzun kktc öğrenci yurtları ile arasındaki en büyük artılardan biride her bütçeye uygun odalarının olmasıdır. Üç adet oda çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar tek kişilik stüdyo oda, 1+1 çift kişilik deluxe oda ve 1+1 çift kişilik corner deluxe odadır. Odalar bütçelere her kesim ve bütçeye uygun ve öğrencilerin beğeneceği şekilde düzenlenmiştir. Odalarımızda televizyon, internet, merkezi uydu sistemi, koltuk, klima, mini mutfak, ocak, elbise dolabı, buz dolabı, telefon, komidin ve odada banyo wc hizmeti mevcuttur. Tercih eden öğrencilerin asla pişman olmayacağı konfor vardır.

Leave a Reply

WhatsApp chat