Kıbrıs Öğrenci Yurtları | CityDorm

13 Ara

Kıbrıs Öğrenci Yurtları

Kıbrıs’ta üniversite okuyacak olan öğrencilerin en büyük sorunu konaklamadır. Öğrencilerin ev rahatlığında ve güvenliğinde kalabileceği bir yurt bulması çok önemlidir. Bu açıdan kalınacak yurt titizlikle seçilir.

 İdeal Öğrenci Yurdunda Odalar Nasıldır?

            Kişinin odası en özel yaşam alanıdır. O yüzde odasında gerekli olan rahatlığın ve konforun sağlanması gerekir. Bu prensipten yola çıkan öğrenci yurdu odalar için farklı alternatifler getirmiştir. Tek kişilik stüdyo tipi veya çift kişilik farklı büyüklükte seçenekler vardır. Tek kişilik olanların kendine özel banyosu, mutfağı vardır. Ayrıca kilitli olan çekmeceler, giysi dolapları, kitaplık, çalışma masası gibi gerekli mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca iki kişiye kadar misafir ağırlama imkanı ile arkadaşları ile ev ortamında görüşebileceği yaşam alanı oluşturmuştur.

            Kahvaltı imkanları ile öğrenciler için konforlu imkanlar sağlanmıştır. Ayrıca çeşitli yemeklerin olduğu restoran vardır. Kıbrıs öğrenci yurtları içinde güvenlik ön planda tutulduğu için yurdun güvenliği ve kamera sistemi mevcuttur. Oda kapılarında kartlı sistem ile yüksek güvenlik sağlanır. Hijyene önem verildiği için temizlik, çamaşır gibi hizmetler vardır. Isıtma sistemi altyapısına sahip olduğu için bu konuda hiçbir sorun yaşanmaz. Yeterince büyük odalar olduğu için ferah bir ortamda oturmak, ders çalışmak ve çeşitli ev aktiviteleri yapmak mümkündür.

 Kaliteli Yurt Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

            Uzun yılların verdiği tecrübe ile aileleri tarafından emanet edilen öğrenciler kaliteli hizmetle karşılanır. Disiplinli çalışma kadrosuna sahip yurtta ailelerin memnuniyeti sağlayacak şekilde çalışılır. Hiçbir aksaklık yaşamadan konaklama sağlanması amaçlanır. Misafirlerinin prestijine uygun olarak Kıbrıs’ın en merkezi yeri seçilmiştir. Okula, alışveriş yerlerine yakın bir lokasyondadır. Kıbrıs öğrenci yurtları içinde ayrıcalık yaratan hizmetler sunulur.

            Yirmi dört saat olan sıcak su vardır. Su kesilmelerine karşı jeneratör bulunur. Etüt için yeterince büyük alanlara yer verilir. Ders çalışma ortamına alternatifler sağlanır. Hayatı kolaylaştıracak özelliklere yer verilmiştir. Ücretsiz olarak ve yüksek hızdaki internet imkanı sağlanır. Kıbrıs öğrenci yurtları içinde deniz manzaralı odaları ile huzur verir. Herhangi sağlık sorunlarına karşı revir bulunur. Yurt binasının iç tasarımı ve döşenmesi kalitesini göstermektedir. Öğrencilerin sosyal aktivitesi önemsenerek buna uygun alanlar yaratılmıştır.

1 Response

Leave a Reply

WhatsApp chat